Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı

Bankada çalışmak isteyen ve mezun olduğu halde hala iş bulamamış kişiler için en iyi iş fırsatı Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan gelmektedir.

Faizsiz bankacılık sektöründe yer alan banka Türkiye’de yeni büyüyen ve aktif bankalardan bir tanesidir. Yapacağı alımlar ile pek çok kişinin yüzünü güldürmesi ve özellikle de lise mezunu personel alacağı için birçok kişi tarafından tercih edilen banka genel başvuru adı altında başvuruları almaya devam etmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın alacağı personel sayısını belirtmek pek mümkün değildir. Ancak pek çok çalışana ihtiyaç duyulduğu ve bol miktarda personel alınacağı bilinmektedir. Bankaya seçilecek olan personellerin şartları ise ilk olarak Genel Bankacılık ve Müşteri Hizmetleri gibi bankacılık bilgisi ve teknik bilgi kullanımı gerektirecek destek hizmet birimleri için, faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, banka misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, bilgisayar kullanımı gerektiren pozisyonlar için iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, sorumluluk bilinci yüksek ve buna benzer pek çok istek bulunmaktadır. Bu şartların tamamını banka sayfasından öğrenebilirsiniz.

http://www.kredisorgulama.org/katilim-bankalarindan-arac-ve-konut-kredisi-alinabilir-mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir